Producenci
Słuchawki JBL Tune 710BT (białe, bezprzewodowe, bluetooth, nauszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 220 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C Audio (3.5mm) |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 120 min |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 4 cm |