Producenci
Słuchawki JVC HA-S160M-AU Niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 147 g |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Maksymalna moc wejścia | 500 mW |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 24000 Hz |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące