Producenci
Słuchawki JVC HAA-5TWNE (bezprzewodowe, douszne, białe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Szerokość opakowania | 74 mm |
| Wysokość opakowania | 129 mm |
| Wydajność | |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Przewód USB | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | Micro-USB |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 15 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 16 ? |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |