Producenci
Słuchawki JVC HAE-C20BTPE (różowe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 15,6 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, pilot |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Mikrofon | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Stopień ochrony IP | IPX2 |
| Kolor produktu | Różowy Fioletowy |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 Silikonowe końcówki uszne (S, M, L) x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 4 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 9 mm |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |