Producenci
Słuchawki JVC HAE-N10BRE (douszne, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 4,8 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Sport |
| Regulacja głośności | Nie |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Douszny |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Zawartość opakowania | |
| Nauszniki | Tak |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Łączność radiowa | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Słuchawki | |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 1,1 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |