Producenci
Słuchawki JVC HAEC30BT-RE (dokanałowe, bezprzewodowe, z wbudowanym mikrofonem, czerwone)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 21 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Parowanie Bluetooth Volume - |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rekomendowane użycie | Sport |
| Styl noszenia | Douszny |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | HFP HSP AVRCP A2DP |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 3.0+HS |
| Połączenie USB | Nie |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 8 h |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Intrafonetyczny |
| Średnica głośnika | 9 mm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |