Producenci
Słuchawki JVC HAF-160REP (douszne, czerwone)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Douszny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Regulacja głośności | Nie |
| Długość kabla | 1 m |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze Lightning | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Łączność radiowa | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1,35 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 20000 Hz |