Producenci
Słuchawki JVC HAF-19MGCE (douszne, z mikrofonem, zielone)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 5 g |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1 m |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Kolor produktu | Zielony Kremowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba przycisków | 1 |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Nie |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 8 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1,07 cm |
| Impedancja | 46 ? |