Producenci
Słuchawki JVC HAF-X10BEF (douszne, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 3,3 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Styl noszenia | Douszny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Nauszniki | Tak |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Łączność radiowa | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 8 - 23000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 9 mm |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Rodzaj magnesu | Neodym |