Producenci
Słuchawki JVC HAF-X10REF (douszne, czerwone)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Nie |
| Styl noszenia | Douszny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,3 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Łączność radiowa | Nie |
| Słuchawki | |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 9 mm |
| Budowa słuchawek | Intrafonetyczny |
| Pasmo przenoszenia | 8 - 23000 Hz |