Producenci
Słuchawki JVC HAK-D7PE (nauszne, dla dzieci, różowe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 110 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Różowy Fioletowy |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Czułość słuchawek | 85 dB |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 23000 Hz |