Producenci
Słuchawki JVC HAK-D7RNE (nauszne, dla dzieci, czerwone)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 110 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Niebieski Czerwony Biały |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Nie |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 211 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 215 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Łączność radiowa | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 23000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Średnica głośnika | 3 cm |