Producenci
Słuchawki JVC HAKD10WPE (dla dzieci, nauszne, bluetooth, pink/purple)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 197 mm |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP SBC HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517699000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Trzymać z dala od dzieci. Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 20 ? |
| Czułość słuchawek | 85 dB |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 200000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące