Producenci
Słuchawki JVC HAL50WE (nauszne, białe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 46 g |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna moc wejściowa | 1 W |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 18 - 22000 Hz |
| Czułość słuchawek | 104 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |