Producenci
Słuchawki JVC HAR-X700E (nauszne, czarne) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 330 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3,5 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. Nie demontować samodzielnie. Trzymać z dala od wilgoci. |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Maksymalna moc wejścia | 1500 mW |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 8 - 25000 Hz |
| Impedancja | 48 Ω |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
Gwarancja 3 miesiące