Producenci
Słuchawki JVC HAS-180BEF (nauszne, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 108 g |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Nie |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 256 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Maksymalna moc wejścia | 500 mW |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 22000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące