Producenci
Słuchawki JVC HAS-220WE (nauszne, białe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 128 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Słuchawki | |
| Maksymalna moc wejścia | 500 mW |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 24000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |