Producenci
Słuchawki JVC HAS-31MAEX (nauszne, niebieskie)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 140 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Liczba przycisków | 1 |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3,06 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 26000 Hz |