Producenci
Słuchawki JVC HAS-31MPE (nauszne, różowe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 140 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Szerokość opakowania | 187 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 52 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba przycisków | 1 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 26000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3,06 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Budowa słuchawek | Naduszna |