Producenci
Słuchawki JVC HAS-91N BU (bezprzewodowe, nauszne, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 96 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Volume - Objętość + Odtwarzaj/Pauza |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 ? |