Producenci
Słuchawki JVC HAX-C50TBU (douszne, bezprzewodowe, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 11,2 g |
| Waga obudowy ładującej | 39 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewód USB | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| NFC | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bateria | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Złącze ładowania USB | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | Micro-USB |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 4 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 14 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 16 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |