Producenci
Słuchawki Koss SB40 przewodowe, opaska na głowę, czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 120 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| System akustyczny | Otwarty |
Gwarancja 24 miesiące