Producenci
Słuchawki LG TONE-FP3 ciemnoniebieskie (bezprzewodowe, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 21,2 mm |
| Wysokość produktu | 23,2 mm |
| Głębokość produktu | 28,3 mm |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 54,5 x 54,5 x 30 mm |
| Waga obudowy ładującej | 35,4 g |
| Waga lewej słuchawki | 5,2 g |
| Waga prawej słuchawki | 5,2 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Diody LED | Poziom naładowania Zasilanie Bluetooth |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 5 |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Nazwa koloru | Eclipse Blue |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zawartość opakowania | |
| Etui do ładowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Typ ładowania | Bezprzewodowy |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Profile Bluetooth | SBC AAC |
| Bateria | |
| Technologia akumulatorowa (obudowa ładująca) | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 210 mAh |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 2 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 15 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 55 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 55 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 7 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |