Producenci
Słuchawki LG TONE -FP9W (białe, bezprzewodowe, TWS, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 10,4 g |
| Wysokość produktu | 28,3 mm |
| Szerokość produktu | 21,2 mm |
| Głębokość produktu | 23,2 mm |
| Waga lewej słuchawki | 5,2 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 54,5 x 30 x 54,5 mm |
| Waga prawej słuchawki | 5,2 g |
| Waga obudowy ładującej | 36,7 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Douszny |
| Diody LED | Status Zasilanie Bluetooth |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Profile Bluetooth | SBC AAC |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 1 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 68 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 68 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 10 h |
| Technologia akumulatorowa (obudowa ładująca) | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 24 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 15 h |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 1 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 6 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 390 mAh |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 8 mm |
| Budowa słuchawek | Intrafonetyczny |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |