Producenci
Słuchawki Lenovo H110 Czarne (GXD1P46879)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 223 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 424,3 g |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 5% |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy