Producenci
Słuchawki Lenovo HF140 (przewodowe, douszne, czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 16 g |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Wydajność | |
| Nieplączący się przewód | Tak |
| Redukcja szumów | Nie |
| Funkcje przycisków | Głośniej/ciszej Poprzedni Odbieranie/kończenie połączeń Odtwarzanie/Pauza Następny |
| Rekomendowane użycie | Muzyka |
| Typ jednostki sterującej | Jednostka sterująca na przewodzie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 ? |