Producenci
Słuchawki Lenovo IdeaPad Gaming H100 Headset Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 223 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ kontroli | Obrotowy, Wysuwany |
| Przyciski operacyjne | Volume - Wyciszenie Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 5% |
| Średnica głośnika | 50 cm |
| Impedancja | 32 ? |