Producenci
Słuchawki Logitech G733 Lightspeed Białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Waga produktu | 278 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 7 Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Virtual surround | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 87,5 dB |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Kompatybilność urządzenia | PlayStation, Nintendo Switch |
| Technologia Virtual Surround | DTS Headphone:X 2.0 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Porty i interfejsy | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 20 m |
| Łączność radiowa | Tak |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 5,55 Wh 1500 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 29 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,04 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 433 mm |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 39 ? |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Gwarancja 24 miesiące