Producenci
Słuchawki Mad Catz F.R.E.Q. 2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 280 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. Nie używać podczas ładowania. Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące