Producenci
Słuchawki Mad Catz P.I.L.O.T. PRO GAMING HEADSET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 345 g |
| Głębokość produktu | 202 mm |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z wodą. Nie używać podczas ładowania. |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
Gwarancja 24 miesiące