Producenci
Słuchawki NATEC Genesis Radon 720 NSG-0999 (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 380 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Windows XP Windows 7 Windows 8 Windows 10 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny/Czerwony |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Virtual surround | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 84 dB |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 102 dB |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,8 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 14 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 725 mm |
| Produktów na palecie | 224 szt. |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące