Producenci
Słuchawki Philips TAT-8505BK/00 (douszne, czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 73 g |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rekomendowane użycie | Muzyka |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 249 g |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Walizka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP HFP A2DP HSP |
| Połączenie USB | Nie |
| Technologia łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Wbudowana |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilany baterią | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,59 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 10,5 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 3 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 448 mm |
| Długość kartonu do wysyłki | 18 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 16,7 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 196 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 377 mm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 842 g |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Materiał membrany | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Budowa słuchawek | Intrafonetyczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | NdFeB |