Producenci
Słuchawki Poly Blackwire 3320 Stereo MS Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter 8X220AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-laserjet-m109e-m112e-printer-series/model/35334170?sku=7MD66E ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c07833318.pdf ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Man |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 90 |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 1939,8 mm (40 x 48 x 76.4") |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 199 mm |
| Głębokość produktu | 39,5 mm |
| Waga produktu | 131 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie Volume - Objętość + Odbieranie / kończenie połączeń |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Black |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 54,9 mm |
| Głębokość opakowania | 209,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy