Producenci
Słuchawki Poly Blackwire 3325 Stereo MS Teams Certified USB-C Headset +3.5mm Plug +USB-C/A Adapter 8X222AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 39,5 mm |
| Wysokość produktu | 199 mm |
| Waga produktu | 131 g |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Stosunek sygnału do szumu | 118 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie Objętość + Volume - Odbieranie / kończenie połączeń |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Nazwa koloru | Black |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 209,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 54,9 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy