Producenci
Słuchawki Poly Voyager 4320-M +USB-A to USB-C Cable +BT700 dongle Retail Packaging
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Wyciszenie Volume - Odbieranie / kończenie połączeń |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Liczba zapamiętanych sparowanych urządzeń | 8 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odtwarzacz MP3 | Nie |
| Odłączany przewód | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Typu-A USB Type-A na USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 50 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Czas ładowania | 1,6 h |
| Czas gotowości | 1200 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 47 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Pozostałe funkcje | |
| NFC | Nie |
| Mikrofon | |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy