Producenci
Słuchawki Poly Voyager 4320 MS Teams Certified USB-A Headset +BT700 dongle 77Y98AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 324 g |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 91 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | HSF |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy