Producenci
Słuchawki Poly Voyager 4320 USB-A Headset +BT700 dongle + podstawka ładująca 77Y99AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Waga palety | 94,6 kg (208.5 funtów) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 162 g |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Nazwa koloru | Black |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 644,17 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | HSP A2DP AVRCP HFP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 1,6 h |
| Czas gotowości | 50 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 47 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 94,6 kg |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy