Producenci
Słuchawki Poly Voyager Focus 2 z certyfikatem Microsoft Teams USB-C-C Headset + USB-C/A Adapter + podstawka ładująca 9T9J6AA#AC3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 175 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Volume - Odbieranie / kończenie połączeń Objętość + Parowanie Bluetooth |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 382 g |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 50 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP HFP HSP A2DP |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bateria | |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 24 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 40 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy