Producenci
Słuchawki Razer Barracuda Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 298 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Virtual surround | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 209 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 740 g |
| Wysokość opakowania | 238 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. Unikać kontaktu z wodą. Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
Gwarancja 24 miesiące