Producenci
Słuchawki Razer Barracuda Pro RZ04-03780100-R3M1 Gaming USB Type-C Bluetooth Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 338 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Wysokość opakowania | 267 mm |
| Szerokość opakowania | 84 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące