Producenci
Słuchawki Razer Barracuda X Quartz Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 250 g |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka Track < Wyciszenie Objętość + Volume - Odtwarzaj/Pauza |
| Kolor produktu | Różowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Zewnętrzne |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Wysokość opakowania | 208,5 mm |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C USB Type-A na USB Type-C Audio (3.5mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 12500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z wodą. Nie używać podczas ładowania. |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące