Producenci
Słuchawki Razer Barracuda X (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8518300090 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 271 g |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Virtual surround | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Szerokość opakowania | 101 mm |
| Wysokość opakowania | 208 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Słuchawki | |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Cechy dostawcy | |
| Żywotność baterii | 3000 min |
Gwarancja 24 miesiące