Producenci
Słuchawki Razer BlackShark V2 X Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 193 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Wysokość produktu | 235,2 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Przyciski operacyjne | Volume - Objętość + Wyciszenie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Virtual surround | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 194 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Typ sterownika | TriForce |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące