Producenci
Słuchawki Razer BlackShark V2 X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 9504500000 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 270 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 575 g |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga paczki | 815 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące