Producenci
Słuchawki Razer BlackShark V2 X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Tryb gry | Tak |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie Objętość + Volume - |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Virtual surround | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Ilość | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka termoelastyczna |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Profile Bluetooth | AAC SBC |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Rodzaj magnesu | Tytan |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
Gwarancja 24 miesiące