Producenci
Słuchawki Razer BlackShark V3 Pro black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 367 g |
| Wydajność | |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Segment rynku | Konsument |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | 3.5 mm to USB Type-C USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Łączność radiowa | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Mikrofon | |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | TriForce |
| Materiał membrany | Celuloza |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Hybrydowy |
Gwarancja 24 miesiące