Producenci
Słuchawki Razer Blackshark V2 X Gaming Różowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Virtual surround | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 575 g |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka |
| Ilość | 1 |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Nauszniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące