Producenci
Słuchawki Razer Hammerhead Pro HyperSpeed True Wireless Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 52,8 mm |
| Waga produktu | 59 g |
| Głębokość produktu | 25,1 mm |
| Waga lewej słuchawki | 6 g |
| Waga obudowy ładującej | 46 g |
| Waga prawej słuchawki | 6 g |
| Szerokość produktu | 64,1 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Podświetlenie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| BeamForming | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Etui do ładowania | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Ilość | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Łączność radiowa | Tak |
| Profile Bluetooth | SBC AAC |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bateria | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 30 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 18,5 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 95 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 5 mW |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1 cm |
| Impedancja | 16 Ω |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
Gwarancja 24 miesiące