Producenci
Słuchawki Razer Kaira X for Playstation
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 95045000 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 283 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Volume - Wyciszenie |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 575 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 206 mm |
| Głębokość palety netto | 100 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,14 kg |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Cechy dostawcy | |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
Gwarancja 24 miesiące