Producenci
Słuchawki Razer Kaira for Playstation
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 363 g |
| Głębokość produktu | 158,5 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Volume - Wyciszenie Objętość + |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały Czarny Niebieski |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy, Wysuwany |
| Podświetlenie | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 203 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 718 g |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 54 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | TriForce |
| Rodzaj magnesu | Tytan |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące